Вбивство на зупинці: товариші по службі підозрюваного виклали свою версію подій

502
Дмитро Балабух (Facebook)
Дмитро Балабух (Facebook)

Товариші по службі Дмитра Балабуха, якого підозрюють у вбивстві чоловіка на зупинці біля метро «Чернігівська», розповіли про його характер і службу, а також озвучили свою версію трагедії, що сталася.

Про це написала керівник прес-служби 72-ї бригади ЗСУ Олена Мокренчук на своїй сторінці в Facebook, пише Наш Київ.

Балабух воював в АТО чотири роки, був командиром взводу в 72-й бригаді, постійно працював з людьми. Його товариші по службі відгукуються про нього як про спокійну, урівноважену, усміхнену молоду людину.

«Наш взводний був дуже врівноваженою людиною, ще й нам подавав приклад спокійного ставлення до важких ситуацій», – розповіли його підлеглі.

В одному з боїв Балабух отримав черепно-мозкову травму. Після тривалого лікування повернувся на фронт. У листопаді 2017 року відбувся курс лікування в госпіталі і в рамках реабілітації приймав ліки.

Посилаючись на слова очевидців, Мокренчук розповіла, що Балабух прийшов на маршрутку, показав УБС, проте один з чоловіків почав обзивати Дмитра і виштовхнув з маршрутки. Так зав’язався конфлікт, в результаті якого військовий завдав чоловікові удар ножем.

«Звичайно, це його не виправдовує. Звичайно, щодня тисячі атошніков по всій Україні отримують по відношенню до себе таке ж агресивне ставлення, але не хапаються за ножі. Діма і сам каже, що не має рації і не повинен був так реагувати. Він відчуває себе дуже пригнічено, картає себе, що не стримався. Але … Зараз одна людина в труні, другий – за гратами. Одна сім’я втратила годувальника, інша – улюбленого сина », – написала Мокренчук.