В Україну не пропускають автомобілі на єврономерах

1209

У власників автомобілів на єврономерах виникають проблеми при перетині українського кордону.

В українців, які володіють автомобілями на литовських номерах, виникли проблеми на кордоні. У них вимагають пред’явлення трудового договору, укладеного з литовським роботодавцем. Про це повідомляє «Сегодня».

У водіїв на литовських номерах на українському кордоні вимагають показати трудовий договір, завірений біржею праці Литви. Повідомляється, що така вимога набула чинності 17 травня.

«Нас не пускали через договір. Вимагали трудовий договір про те, що я працюю на фірму. Я показав довіреність, документи, що всі дозволи є, перевезення по Євросоюзу, все з печатками », – розповів один з водіїв.

Вказівку не пускати в Україну автомобілі на литовських номерах без трудового договору прикордонники отримали від Міністерства закордонних справ. Однак, офіційної інформації про подібні розпорядженнях поки немає, про них можна дізнатися тільки з листа, який є в розпорядженні активістів. У ньому говориться, що зазначена вимога вступає в силу з 9 години 17 травня. Активісти «АвтоЄвроСили» вважають, що даний лист не має юридичної сили.