В українських супермаркетах з’являться громадські туалети

235

Міністерство регіонального розвитку пропонує облаштувати у всіх українських супермаркетах громадські туалети для відвідувачів.

У Міністерстві регіонального розвитку України пропонують облаштувати громадські туалети для відвідувачів у всіх великих супермаркетах.

Про це повідомляє «Урядовий портал».

Дана пропозиція з’явилася в оновлених державних будівельних нормах (ДБН). На даний же момент будівельні норми передбачають проектування туалетів тільки в торгових центрах, універмагах і великих магазинах одягу або взуття.

«Люди можуть провести там (в супермаркетах – ред.) кілька годин, вибираючи продукти і товари, але оскільки ця норма є не обов’язковою, найчастіше туалети в них облаштовують тільки для персоналу. Зручність і комфорт повинні бути для всіх », – зазначив заступник міністра регіонального розвитку Лев Парцхаладзе.

Нові норми пропонують облаштовувати туалети для відвідувачів в супермаркетах, гіпермаркетах і великих продуктових магазинах з торговельною площею 2500 кв. м. з розрахунку 1 туалет на 600 кв. м торгової площі.

Відзначається, що туалети повинні бути роздільними для чоловіків і жінок, а також обов’язково мати універсальну кабіну для людей з інвалідністю.