В Україні змінилися правила підписання декларації з сімейним лікарем

420
сімейний лікар

В Україні спростили процес підписання декларації з сімейним лікарем, але всі підписані раніше договори залишаються в силі.

Міністерство охорони здоров’я України спростило процес підписання декларації з сімейним лікарем. Про це повідомляє прес-служба відомства.

За новими правилами, лікар або реєстратор не зобов’язані створювати і зберігати копії наданих пацієнтом документів. Тепер при підписанні декларації громадяни повинні показати тільки один з документів, що засвідчують особу, та ідентифікаційний код.

Всі підписані раніше декларації дійсні і не анулюються.

Зберігати тепер необхідно тільки один примірник декларації, підписаний пацієнтом. Інший примірник, як і раніше, залишається у пацієнта.

Як і раніше, у випадку якщо людина через свої релігійні переконання відмовилася від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомила про це відповідний контролюючий орган і мають відмітку у паспорті, цей документ не надається під час укладання декларації і цей пункт у декларації не заповнюється. Для ідентифікації особи у такому разі використовують номер документа, що посвідчує особу.

Декларації про вибір лікаря, які були підписані до набрання чинності змін, дійсні і не анулюються.

Більше інформації про внесені зміни до Порядку вибору лікаря, що надає первинну медичну допомогу читайте на сайті: https://bit.ly/2L6Qvy