Четвер, 28 вересня

В Україні можуть скасувати жовтий сигнал світлофора

Через смертельну аварію в Кривому Розі жовтий сигнал світлофора можуть скасувати.

Кабінет міністрів доручив профільним відомствам розглянути питання про скасування в Україні жовтого сигналу світлофора. 

Про це на своїй сторінці в Facebook написав заступник міністра інфраструктури Юрій Лавренюк.

Причиною такого рішення стала смертельна аварія в Кривому Розі, яка забрала життя дев’яти людей. Тоді автомобіль виїхав на перехрестя на блимаюче жовте світло і врізався в маршрутку.

«Прем`єр-Міністр підтримав моє звернення, та доручив Мінінфраструктури, МВС, Національній поліції, “Укравтодору” та “Укртрасбезпеці”, опрацювати питання щодо відміни жовтого сигналу світлофора, та у разі необхідності винести відповідне питання на засідання Уряду», – написав Лавренюк.

За його словами, всі останні резонансні ДТП були пов’язані з проїздом на жовтий сигнал світлофора. Деякі водії трактують його як дозвіл на проїзд особисто для себе, і в результаті відбуваються аварії з жертвами.

«Багато країн у світі відмовляються від жовтого сигналу світлофора, має бути лише червоний і зелений, і сама жорстка відповідальність за порушення проїзду на забороняючий сигнал», – додав заступник міністра.

Крім того, Кабмін розпорядився створити комісію з розслідування аварії в Кривому Розі, очолить яку Лавренюк. У комісії буде місяць на те, щоб розібратися в причинах смертельної аварії і зробити відповідні висновки.

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.