Неділя, 4 червня

В центрі Києва націоналісти розігнали збіговисько «молодих лєнінців» (ФОТО)

23 грудня, активісти Національного Корпусу розігнали пленум комсомольців у центрі Києва.

Правоохоронці ж стали на захист забороненої в Україні КПУ.

«Заборонений законом, але не ліквідований через слабкість української влади повністю так званий «Лєнінський комуністіческій союз молодьожи» за допомогою своїх кураторів з Росії активно готує плацдарм для відновлення червоної зарази в Україні», – зазначено у повідомленні прес-служби політсили.

Повідомляють також, що після прибуття активістів Нацкорпусу, сепаратисти забарикадувались в приміщенні та викликали поліцію.

«На жаль, представники правоохоронних органів зайняли сторону антиукраїнських сил та стали на захист «молодих комуністів». Проти наших активістів було застосовано сльозогінний газ», – кажуть націоналісти.

Однак, патріотам все ж вдалося зірвати цей захід.

«У розпорядженні Нацкорпусу опинилися робочі матеріали «плєнуму ЦК», ознайомившись з якими кожен легко може визначити ступінь злочину, що вчиняють недозаборонені покидьки проти української держави… Крім того, на ресурсі забороненої КПУ прямо під час акції з’явилася інформація про те, що візит націоналістів відбувся саме до цієї організації. Тим самим вони майже підписали явку з повинною – зізналися в незаконному функціонуванні досі забороненої антиукраїнської партії», – йдеться у повідомленні.

Разом з тим, на сайті комуністів пишуть, що поліція довго «пасивно спостерігала» за подіями, але була змушена застосувати сльозогінний газ.

«Компартія спрямовує детальну інформацію про черговий злочин олігархо-нацистської хунти в міжнародні правозахисні організації, ПАРЄ, ОБСЄ, в офіс ООН з прав людини», – зазначили там.

Нагадаємо, 16 грудня 2015 року Окружний адміністративний суд Києва задовольнив позов Міністерства юстиції і заборонив діяльність Комуністичної партії України.

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.