В старих вагонах київського метро облаштують хостел

586

За ніч в кімнаті-купе гості заплатять 300-350 гривень, хостел обіцяють відкрити до Нового року.

Більше, ніж півроку пройшло з моменту продажу двох списаних вагонів метро за 546 тис. грн в приватні руки. Новий власник планує облаштувати в них унікальний хостел. 

Зараз вагони знаходяться на Подолі поруч з тризірковим готелем, який належить тому ж власнику.

“Спочатку була ідея зробити в вагонах кафе з танцмайданчиком. Потім думали про коворкінг і конференц-зали. Але все ж вирішили облаштувати в вагонах хостел. Ще ніхто в світі не обладнав з вагонів метро подібні заклади, тільки в залізничних”, – розповів новий власник вагонів, київський бізнесмен Міхаель Гальперін.
 

За його словами, три місяці велися підготовчі роботи, щоб перевести вагони з депо на нове місце. Обійшлося перевезення в 400 тис. грн.

Дизайн

Хостел планують відкрити до Нового року, а поки доопрацьовується його концепція.

“Він буде виконаний в стилі хай-тек. Між вагонами зробимо майданчик і накриємо його дахом. Завдяки цьому майданчику буде можливість встановити стаціонарні туалети в кожному номері-купе (8 кімнат-купе з чотирма спальними місцями в кожному вагоні). Ліжка зробимо під замовлення, з невеликими шафками для особистих речей. Спальне місце буде закриватися фіранкою. Облаштуємо на майданчику душові: три жіночі й стільки ж чоловічих. Між вагонами з’явиться лаундж-зона з Wi-Fi, де можна буде випити кави і подивитися телевізор. Вагони будуть опалюватися” , – пояснив Гальперін.

За словами бізнесмена, мало просто розробити проект. Ще потрібно знайти фахівців, які візьмуться за облаштування хостела зі старих вагонів.

“Вартість реалізації проекту поки назвати складно, але думаю, вона буде в кілька разів перевищувати вартість самих вагонів. При цьому ціна проживання в такому хостелі буде як у багатьох хостелах Києва – близько 300-350 гривень за ніч”, – зазначив Гальперін.