В переході на Майдані Незалежності зносять МАФи (фото, відео)

285
У переході на Майдані Незалежності зносять МАФи (фото, відео)

Комунальники почали демонтувати МАФи, розташовані в підземному переході на столичному Майдані Незалежності. Про це повідомляє «Громадське».

Підставою для демонтажу торгових точок стало рішення КМДА, прийняте в зв’язку з закінченням терміну оренди і інвестдоговору.

За словами директора «Київблагоустрою» Андрія Андрєєва, власники МАФів мали дозвіл на користування ними тільки на 5 років. У 2017 році дія дозвільних документів закінчилося, і власники повинні були самостійно прибрати споруди.

В переході на Майдані Незалежності зносять МАФи (фото, відео)

Після демонтажу всі конструкції відправлять на штрафмайданчик.

Начальник управління патрульної поліції Києва Юрій Зозуля заявив, що під час демонтажу підземний перехід на Майдані Незалежності будуть частково перекривати. Сам демонтаж займе близько двох днів.

В переході на Майдані Незалежності зносять МАФи (фото, відео)

«Спільно з КМДА робимо перевірку того, що все відбувається на законних підставах. Зараз трохи важко, тому що почався демонтаж, а в переході людно. Будемо потроху перенаправляти людей », – заявив Зозуля.

Власники і працівники деяких кіосків тільки почали збирати речі, хоча багато хто вже зробили це минулого тижня.

«На яких підставах вони їх чіпають? Це раз. А друге, я розумію, там під стінкою. Але тут до нашої чебуречній приходили люди, я збирав підписи, бо люди говорили: “А де ж ми будемо їсти?” У нас завжди свіжа випічка була », – скаржиться працівник одного з МАФів.