В одному з київських парків з’явився диван, який потрібно поливати

462

В одному з київських парків з’явився величезний диван з трави і скляні кулі з квітами всередині.

У столичному парку «Перемога» з’явився незвичайний арт-об’єкт у вигляді величезного зеленого дивана з трави.

Про це повідомляє видання «Сегодня», з посиланням на комунальне підприємство по утриманню зелених насаджень Дніпровського району.

Сам «диван» виготовлений з металевої конструкції, на якій встановлений рулонний газон. За словами комунальників, поливати арт-об’єкт водою потрібно постійно. Для відпочиваючих на дивані спеціально встановили три дерев’яні сидіння.

«Ідею” зелених меблів “ми підгледіли в Австрії. “Диван” виготовлений з металевої конструкції, всередині встановлена ​​геосітка, а на ній закріплено рулонний газон, який проростає корінням в сітку. Доглядати за такими меблями потрібно постійно, а саме вчасно поливати водою конструкцію. Щоб це не надавало незручностей для відпочиваючих, на дивані встановили три дерев’яних сидіння », – відзначили в Зеленбуді Дніпровського району.

Зелена канапа встановлена в тій частині парку, де зараз проходить його реконструкція (в районі вулиць Алішера Навої і Жмаченко).

Також повідомляється, що в зоні реконструкції з’явилися і інші арт-об’єкти: дерев’яні зайчики і олені, а також скляні кулі з квітами всередині.