В Києві відкрився бар, де все коштує 28 грн

1733

«Цветочная Мафия Bar» працює в однойменному квітковому магазині.

В центрі Києва, на вулиці Володимирській, 69, відкрився новий заклад — «Цветочная Мафия Bar». Його особливість в тому, що всі страви та напої продаються за єдиною ціною-28 грн. 

«Цветочная Мафия Bar» працює в однойменному квітковому бутику навпроти Національного університету харчових технологій. Сам заклад невеликий, всередині місця небагато. Посидіти можна на дерев’яних столах-ящиках, одному з широких підвіконь або зовні на шезлонгах.

За 28 грн в «Цветочная Мафия Bar» можна замовити хот-дог, каву, вино, наливку, сидр і навіть «Апероль Шприц». Сидру в асортименті три види: класичний яблучний, грейпфрутовий і сидр дня, який кожен день змінюється. Вино є біле і рожеве, із Закарпаття. Рожеве — на основі грейпфрута, біле — на основі лайму. Асортимент їжі планують розширити.

Своїм форматом з єдиною фіксованою ціною «Цветочная Мафия Bar» подібний на «Білий налив» Діми Борисова, де все коштує 29 грн.

«Насправді, ця концепція не нова. В Європі такі заклади давно популярні. У нас такий формат поширений поки що більше в форматі магазинів — все по 5, 10 тощо. Не можна сказати, що ми скопіювали Борисова. Просто він відкрився на пару тижнів раніше, ніж ми», — розповів засновник закладу Михайло Бабич.

Заклад поки що працює в тестовому режимі. Ще одна приємна особливість — з кожним чеком відвідувачам дарують маленьку квітку.