Неділя, 5 лютого

В Києві пройде марш трансгендерів

Акція приурочена до Дня пам’яті загиблих трансгендерів.

Напередодні Міжнародного дня пам’яті трансгендерних людей в Києві проведуть Марш трансгендерів. Хода відбудеться 18 листопада. Про це повідомляють організатори на сторінці заходу «Тран * смарш 2018» в Facebook.

«20 листопада в світі відзначається Міжнародний день пам’яті трансгендерних людей, тобто таких, чиє самопочуття не збігається з тілом, приписаним їм при народженні. У цей день згадують тих, хто загинув через трансфобії: ненависть і упередженість до проявів трансгендерності», – написали організатори.

Вони відзначають, що в 2018 році опублікували Міжнародну класифікацію хвороб 11 перегляду (МКБ-11). У ній йдеться про те, що медичні діагнози, пов’язані з трансгендерними, більше не належать до категорії психічних захворювань.

«Також цей рік ознаменувався зростанням насильства з боку праворадикальних угруповань. Жертвами їх нападів стають в основному люди з уразливих груп, активісти та активістки правозахисних рухів: ЛГБТ, феміністки, цигани і ін. Серед інших, це також і трансгендерні люди. Держава ж не робить нічого, щоб зупинити це насильство, тим самим даючи радикалам карт-бланш на його продовження », – додали ініціатори маршу.

Тому 18 листопада (12.00 – 14.00) на Михайлівській площі трансгендери вимагатимуть оприлюднення плану впровадження МКБ-11 в Україні, зняття заборони на усиновлення / удочеріння для трансгендерних людей, а також про включення ознак гендерної ідентичності до законодавства про протидію дискримінації.

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.
ТЕГИ: