Українці зможуть відправити заявку на біометричний паспорт онлайн

265
паспорт україни ІД карта

Зробити це можна на сайті Державної міграційної служби.

На сайті Державної міграційної служби з’явилася нова послуга: тепер дані на оформлення біометричного паспорта можна відправити онлайн. Про це повідомляє прес-служба відомства.

Якщо раніше через сайт міграційної служби можна було записатися в електронну чергу і сплатити адміністративний збір, то тепер також можна заповнити інтерактивну форму, вказавши свої персональні дані. Це істотно прискорить процедуру оформлення біометричного паспорта.

«Після обробки цієї інформації онлайн-сервіс згенерує форму з QR-кодом. QR-код міститиме персональні дані заявника, а сама форма – ще і вичерпний перелік документів, які необхідно мати під рукою під час особистого візиту до підрозділу ДМС. На місці співробітник вважає QR-код сканером – інформація миттєво потрапить в бази даних. Працівникові міграційної служби залишиться тільки звірити її з оригіналами документів », – розповіли у відомстві.

Відзначається, що дані заявника не зберігаються на серверах міграційної служби, що робить послугу безпечною. На першому етапі вона буде доступна для оформлення закордонного паспорта та ID-карти в будь-якому з підрозділів міграційної служби в Києві. Однак, найближчим часом цією послугою зможуть скористатися і жителі всіх регіонів України.