Український лоукостер SkyUp зможе літати за 55 напрямами

313

Український лоукостер SkyUp зможе літати за 55 напрямами.

Комісія Державіаслужби схвалила заявку SkyUp на 55 маршрутів.

Нова українська лоукост-авіакомпанія SkyUp отримала від Державіаслужби права на польоти за  55-ма регулярними та чартерними напрямками. Про це повідомляють avianews.com з посиланням на звіт відомства.

Зокрема, українському авіаперевізнику нададуть права на польоти по внутрішніх регулярних маршрутах з Києва, Львова та Харкова до Одеси.

Також були схвалені заявки SkyUp на польоти за міжнародними регулярними маршрутами з Києва в Барселону, Ларнаку, Ріміні, Аліканте, Пальма-де-Майорку, Батумі, Бургас, Варну, Тенеріфе, Тирани; з Харкова в Барселону, Ларнаку, Ріміні і Бургас; зі Львова в Барселону і Ларнаку; із Запоріжжя в Барселону; з Одеси в Барселону, Ріміні, Ларнаку.

Крім того, комісія Державіаслужби рекомендувала видати права лоукостерів на виконання міжнародних чартерних рейсів з Києва до Анталії, Даламану, Бодруму, Шарм-ель-Шейху, Хургади, Тівату, Тирани, Батумі; з Харкова до Анталії, Даламану, Бодруму, Шарм-ель-Шейху, Хургади, Тівату; зі Львова до Анталії, Даламану, Бодруму, Шарм-ель-Шейху, Хургади, Тівату; з Одеси в Анталію, Даламан, Шарм-ель-Шейх, Хургаду, Тіват; з Чернівців в Анталію; з Вінниці в Анталію; з Херсона в Анталію; із Запоріжжя в Анталію, Шарм-ель-Шейх і Тіват. Але тільки до 27 жовтня цього року.

Відзначимо, що зараз флот SkyUp складається з двох літаків Boeing 737-800 2013 року випуску. У червні компанія має намір взяти в лізинг широкофюзеляжний літак Airbus A330 і вузькофюзеляжний Boeing 737-700.