Українські парамедики закликали не викликати швидку безхатченкам

803

В українському союзі парамедиків закликали не викликати швидку допомогу бездомним та іншим «асоціальним особистостям, які не платять податки».

Голова Всеукраїнського союзу парамедиків Ярослав Ус закликав не викликати швидку допомогу бездомним та іншим «асоціальним особистостям, які не платять податки».

Відповідне звернення опубліковане на сайті і в Facebook організації.

Глава союзу парамедиків вважає, що бездомним людям не потрібна медична допомога.

«Цим абсолютно необгрунтованим викликом швидкої ви позбавляєте чиюсь матір або дитину допомоги. А потім бригада повинна везти асоціала в лікарню, де на сусідньому ліжку може лежати ваша мати або дитина і нюхати цього чудового пацієнта », – наголошується в повідомленні.

На думку Ярослава Уса, ненадання медичної допомоги асоціальним людям є проявом європейської культури. Також він пропонує громадянам забирати бездомних до себе додому і надавати їм допомогу самостійно.

«Отже, якщо ви дійсно свідомий і хочете допомогти бомжу – підійміть його, поцілуйте, заберіть додому – помийте, дайте грошей і нагодуйте – саме це і є справжня допомога. Бомжі – не медична проблема, а соціальна. Не витрачайте бюджетні кошти даремно », – зазначає голова спілки.