Українець вразив суддів своїм виступом на шоу America’s Got Talent (відео)

496

Українська команда виступила на популярному американському талант-шоу America’s Got Talent.

Відомий український хореограф-постановщик Костянтин Томільченко виступив на популярному американському шоу America’s Got Talent з номером під назвою The Escape («Втеча»), в якому переплелися хореографія і візуальні ефекти.

За сюжетом номеру, головний герой вирушає в світ віртуальної реальності, проте весела прогулянка перетворюється в забіг на виживання в фантастичних декораціях.

Всі четверо суддів були в захваті від виступу Томільченка і проголосували за те, щоб він пройшов на наступний етап America’s Got Talent.

Над номером працювала ціла українська команда. Red Rabbit Entertainment в складі самого Костянтина Томільченка і режисера Олександра Братковського займалися постановкою, а студія Front Pictures забезпечила візуальну складову виступу. За технічну частину відповідала компанії PROFI LTD.

Відзначимо, що Костянтин Томільченко є креативним продюсером українських талант-шоу, таких як «Х-фактор-2» і «Танцюють всі». У 2016 році він був режисером-постановником переможного номера Джамали на пісню «1944» на «Євробаченні». А в 2018 році також для Євробачення поставив номер для MELOVIN’а на пісню «Under the Ladder».