Понеділок, 29 травня

У Віктора Павліка забрали спецперепустку. Більше не покатає кохану по Південному мосту

Київські правоохоронці вилучили у співака Віктора Павліка спецперепустку на проїзд у комендантську годину, через яку він втрапив у скандал. Про це повідомив відділ комунікації столичної поліції.

Напередодні соцмережі вибухнули, побачивши відео, на якому Віктор Павлік з дружиною їдуть в приватному автомобілі по Південному мосту, рух яким на час воєнного стану є суворо обмеженим. При цьому дружина відомого українського «шикидима», інстаблогерка Катерина Репяхова, хизується, що така поїздка стала можливою, бо Павлік подарував їй спецперепустку.

«Мене чоловік везе по Південному мосту. Це задоволення не для всіх. А тільки мій чоловік дарує мені такі подарунки романтичні», — чути голос Репяхової за кадром.

Користувачі соцмереж зацькували зіркову парочку. Репяхова після цього невдало вибачилась, принагідно порівнявши критиків з орками.

Вибачення Катерини Репяхової

Поліцейські це все побачили і забрали у Віктора Павліка спецперепустку. Крім того, нагадали йому з дружиною, що у період воєнного стану фіксувати та висвітлювати об’єкти стратегічного значення, до яких належать, зокрема, і мости, заборонено.

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.