У військовому госпіталі тяжкопораненим бійцям ООС потрібна допомога (фото)

396

В Головний військовий клінічний госпіталь прибув новий борт з важкопораненими бійцями ООС.

В Головний військовий клінічний госпіталь Міністерства оборони України надійшов новий борт з пораненими бійцями ООС, яким потрібна допомога. Про це повідомила волонтер Наталя Юсупова на своїй сторінці в Facebook.

Серед бійців, які надійшли до військового госпіталю  є як важко поранені, яких направили в реанімацію, так і бійці з кульовими і осколковими пораненнями. В даний час їм потрібна донорська кров. Кров можна здати з понеділка по четвер, з 9 до 12 в центрі крові на території госпіталю за адресою: вул. Госпітальна, 18.

Також військовим, що знаходяться в госпіталі потрібні продукти (вода, соки, йогурти, кава, чай, ковбаса, сир), одяг (футболки і шорти), пелюшки під рани, знеболюючі – дексалгін і кетанов.

«Я розумію, що літо і пора відпусток, але війна триває, і ми просто зобов’язані допомагати нашим бійцям з передової, – повідомила Наталя. – Будь ласка, не треба питати: а де держава? Кожен день робляться унікальні операції з порятунку наших воїнів, лікарі не сплять і вночі. Ми і є держава, допомагаємо хто як може ».

Зв’язатися з Наталею Юсуповою можна за номером: (067) 309 88 99. Номер картки «Приватбанку» для надання матеріальної допомоги пораненим бійцям: 4176 4900 0009 0459 (Ветвицька Наталя).