У військовому госпіталі тяжкопораненим бійцям АТО потрібна кров

328

До Києва прибув борт з важкопораненими бійцями АТО, яким потрібна термінова допомога.

В Головний військовий клінічний госпіталь Міноборони привезли тяжкопоранених бійців АТО, яким терміново потрібна допомога. Про це повідомила волонтер Наталя Юсупова на своїй сторінці в Facebook.

«На передовій загострення, четвертий рік наші захисники віддають свої життя за наше мирне життя. Поранені важкі, є в критичному стані. Я прошу всіх не забувати, що в країні війна, і допомагати, хто як може. Наші лікарі роблять все можливе, щоб врятувати життя нашим воїнам, а ми, волонтери та небайдужі громадяни, допомагаємо, купуємо все, що потрібно, і доглядаємо за хлопцями », – написала Наталя.

Пораненим бійцям дуже потрібна будь-яка кров. Її можна здати з 9 до 12 години в Центрі крові на території госпіталю, який знаходиться за адресою: вул. Госпітальна, 16.

Також військовим потрібні: одяг, тапки; з продуктів – тільки ковбаса, сир, йогурти, каву, овочі, фрукти, чай; з ліків – «Дексалгін» і «Кетанов» в ампулах і пелюшки.

Наталю можна знайти у відділенні травматології або зв’язатися по телефону: 0973098899. Номер картки «Приватбанку» для допомоги бійцям: 4176 4900 0009 0459 (Ветвицька Наталя).