Середа, 1 лютого

У центрі Києва відкрився великий магазин «Розетка» (фото)

Магазин «Розетка» відкрився на Майдані Незалежності.

На Майдані Незалежності в будівлі Головпоштамту відкрився магазин «Розетка». Про це йдеться в репортажі AIN.ua.

Зовні дизайн стриманий – замість корпоративної зеленої вивіски чорно-білі з новим шрифтом і логотипом від агентства Fedoriv. 

Всього в магазині два поверхи і 26 вікон для видачі, 11 терміналів самообслуговування, пара стійок інформації і 8 кас.

Все оформлено в новорічному стилі: на вході можна підписати і відправити листівки, вказівники направляють на Північний полюс і закликають Санту зупинитися неподалік, в залах стоять піраміди із зелених подарункових коробок, а з колонок звучать різдвяні пісні Bing Crosby.

Зал №1 (після входу наліво) більш просторий. У ньому 14 вікон видачі, а поблизу можна розглянути традиційний асортимент «Розетки»: ноутбуки, телевізори, роутери, монітори, аксесуари (мишки, флешки, кабелі). Також є алкогольний відділ і снеки: чіпси, солодощі, кава і чай.

У залі №2, трохи меншому, продаються дитячі товари: іграшки, харчування, памперси. Є окрема кімната з 6 примірочними. На другому поверсі, зайти на який можна по вузьких сходах через центральний хол (за вказівником North Pole), розташовані вікна для звернення по сервісним питань і кредитування. 

На другому поверсі невелике приміщення з технікою для геймерів. Можна сісти на диван і пограти на PlayStation або на 7 ігрових місцях з геймерським ноутбуками, мишками, гарнітурами та кріслами.

У магазині все влаштовано звично для покупців «Розетки»: берете за номером замовлення або телефону талон з місцем в електронній черзі, перевіряєте товар у вікні видачі, оплачуєте в касі і забираєте.

Для «Розетки» магазин в центрі столиці – п’ятий в Україні і третій в Києві.

Договір оренди приміщення на п’ять років «Укрпошта» і рітейлер уклали 27 серпня. За цей час поштовий оператор заробить близько 70 млн грн (вартість оренди – трохи більше 1 млн грн в місяць, приблизно $ 28 за кв.м). «Розетка» зобов’язалася провести ремонт і вклала в нього близько $ 600 000.

 

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.