У центрі Києва проходить акція проти Саакашвілі

490
У центрі Києва проходить акція проти Саакашвіл

На Майдані Незалежності зібралися близько 300 осіб

У центрі Києва проходить акція проти маршев лідера “Руху нових сил” Махаила Саакашвілі.

Про це повідомляє кореспондент РБК-Україна.

Зазначимо, що на Майдані Незалежності зібралися близько 300 учасників акції проти мітингів Саакашвілі. Організатори демонстрації повідомляють, що вони всі зустрілися, щоб випити каву і поїсти цукерок Roshen.

Представники Національного корпусу повісили на стінах торгового центру “Глобус” плакат з написом “Мішу у Грузію, Петю в Гагаузію”. На акції присутні близько 20 прихильників Саакашвілі і представники Нацкорпусу.

Крім того, активісти заявляють, що не підтримують радикальні прояви протестних акцій. Разом з тим учасники відзначають, що координацію сьогоднішньої акції ніхто не здійснює.

У центрі Києва проходить акція проти Саакашвіл

Нагадаємо, в неділю, 17 грудня, в центрі Києва проходив черговий “Марш за імпічмент” президента України. У ньому брали участь близько 3-5 тисяч чоловік.

У ході акції відбувалися сутички під Жовтневим палацом після того як прихильники Саакашвілі заявили про намір організувати у палаці штаб і спробували прорватися в будівлю. Поліція у відповідь застосувала сльозогінний газ. Як відомо, марш проводили прихильники Саакашвілі.

Серед їхніх вимог – прийняття законів про імпічмент президента і антикорупційному суді, прийняття у другому читанні нового закону про вибори, а також відставка генерального прокурора Юрія Луценка.