У центрі Києва побили Мустафу Найєма (відео, фото)

271

Невідомі побили депутата Мустафу Найєма в центрі Києва через конфлікт на дорозі.

У понеділок, 30 квітня, в центрі столиці невідомі побили народного депутата Мустафу Найєма через конфлікт на проїжджій частині.

Про це депутат розповів в своєму Facebook.

Конфлікт, в результаті якого до політика приїхала «швидка», стався в районі Бессарабського ринку. За словами Найєма, він рухався на своєму автомобілі в бік Бессарабського ринку. На дорозі у нього виник конфлікт з водієм позашляховика, який рухався в тому ж напрямку. За словами нардепа, другий водій порушив правила руху.

Депутат вирішив зробити порушнику зауваження, в результаті чого між чоловіками зав’язалася словесна перепалка. Для вирішення конфлікту Найєм викликав поліцію, а водій другого авто покликав на допомогу друзів. На підмогу порушнику приїхало п’ять людей. Між чоловіками зав’язалася бійка, в ході якої депутату завдали кілька ударів.

За словами Найєма, в результаті конфлікту у нього виявилася зламана щелепа. Найєм не пов’язує напад зі своєю політичною діяльністю.

Глава столичної поліції Юрій Зозуля повідомив,  що нападників затримали. Також Зозуля зазначив, що на даний момент не може підтвердити версію про ДТП, яка передувала конфлікту.