Четвер, 7 грудня

У центрі Києва побудують новий пішохідний міст між двома парками. Візуалізація

Також йдуть перемовини з інвесторами, щоби розпочати будівництво канатної дороги з правого до лівого берега.

Столична влада планує розпочати будівництво пішохідного мосту у Києві, який з’єднає Арку Дружби народів з Володимирською гіркою.

Про це заявив мер Києва Віталій Кличко в ефірі одного з телеканалів, повідомляє прес-служба політика, повідомляє ТСН.

 пішохідний міст між двома парками

“Ми плануємо почати будівництво пішохідного мосту, який з’єднає Арку Дружби народів з Володимирською гіркою. Це дасть можливість зробити новий туристичний маршрут. Ми також спілкуємося з інвесторами, щоби розпочати будівництво канатної дороги з правого до лівого берега, до Труханова острова, і яка в майбутньому буде зав’язана на Гідропарк. Це теж дасть поштовх для туристичної привабливості міста”, – підкреслив мер. 

 пішохідний міст між двома парками

Київський міський голова наголосив, що столична влада розвиває туристичний потенціал Києва. І в рамках підготовки до Євробачення велику увагу приділяє саме розвитку туристичної інфраструктури.

“Моє завдання як мера зробити все, щоби Євробачення пройшло на дуже високому рівні. Музику люблять всі, отже увага всього світу буде прикута до Києва. Тож Євробачення – це можливість презентувати наше місто. І ми повинні нею скористатися. Ми інвестуємо мільярди гривень для розвитку інфраструктури. Євробачення триватиме кілька тижнів, а інфраструктура, в яку ми інвестуємо кошти, залишиться нам назавжди”, – додав Кличко.

 пішохідний міст між двома парками

Нагадаємо, раніше міська влада вже обіцяла з’єднати Володимирську гірку й Хрещатий парк пішохідним мостом – таким, як “Міст закоханих”. Kiev Fashion Park пропонував створити на Володимирській гірці парк скульптур, подібний до того, що є на Пейзажній алеї, однак ці ідея не була погоджена.

Також, у Хрещатому парку й на Владимирської гірці планували облаштувати пішохідні й велосипедні доріжки, причому на пагорбах їх обіцяли зробити навісними, щоб не урізати в схили й не порушувати їхню цілісність. 

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.