Субота, 28 січня

У центрі Києва перекриють рух на два місяці

Обмеження руху транспорту буде діяти до 24 січня.

З цієї суботи, 24 листопада, в центрі Києва на два місяці обмежать рух транспорту у зв’язку з підготовкою до новорічних свят. Про це повідомляє прес-служба КМДА.

У центрі столиці почнуть монтувати конструкції новорічного містечка, яке в цьому році буде носити назву «Країна північного сяйва», через що рух обмежать в правій смузі уздовж Володимирського проїзду в напрямку до Михайлівської площі.

Обмеження діятиме на час підготовки і самого святкування – до 24 січня.

Крім того, у святкові дні рух усіх видів транспорту вздовж Володимирського проїзду (від вулиці Малої Житомирської до Михайлівської площі) буде повністю заборонено.

«19, 23, 24, 25 і 31 грудня, а також 1 і 7 січня планується заборона руху всіх видів транспортних засобів Володимирським проїздом. У зв’язку з цим в суботні, недільні та святкові дні планується відкрити дорожній рух по вулиці Хрещатик. У маршрути громадського транспорту будуть внесені відповідні зміни. У новорічну ніч планується продовжити роботу пасажирського транспорту на 3:00, фунікулер перевести в цілодобовий режим », – розповів перший заступник директора Департаменту культури Сергій Анжіяк.

Нагадаємо, що з 15 грудня в Києві почнуть працювати новорічні містечка на Софійській площі і Володимирському проїзді (від Михайлівської площі до перетину з вулицею Алли Тарасової), на Контрактовій площі, Вулиці Петра Сагайдачного (від Контрактової площі до перетину з вулицею Андріївською), а також біля верхньої і нижньої станцій фунікулера.

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.