Четвер, 7 грудня

У столиці відкриють новий торгово-розважальний центр (фото)

У Києві на проспекті Степана Бандери до кінця року планують відкрити новий торгово-розважальний центр Blockbuster Mall.

Про це розповів глава правління групи Mandarin Plaza Олександр Черницький в інтерв’ю виданню RAU.

За словами Черницького, будівництво нового ТРЦ знаходиться на завершальному етапі, в цьому році повинні відкрити першу чергу, в наступному – другу. Також в даний час ведеться будівництво торгового центру Ocean Mall. Його планують відкрити на початку наступного року.

Черницький також розповів, що в Ocean Mall і Blockbuster Mall будуть представлені бренди і компанії, які раніше не працювали на українському ринку.

«Я їх зараз назвати не можу. Але є загальновідомі компанії, які виходять: Koton, De Facto. З’явилися і європейські бренди, і, що приємно, азіатські. Не можу поки назвати марку, але вона вселяє великий оптимізм », – розповів глава правління.

Blockbuster Mall

Крім іншого, в нових ТРЦ будуть розважальні зони.

«В одному з проектів буде більше уваги приділено digital-технологіям, там буде більше доданої і віртуальної реальності, а також інших інновацій. Це дуже цікаво, за цим майбутнє. Я вірю, що буде йти поєднання механічних атракціонів з цифровими. Що стосується нових цифрових технологій, то там не те що безмежні можливості, а дійсно унікальні речі », – поділився Черницький.

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.