У столиці пройде акція за цирк без тварин

276

Акція відбудеться біля будівлі Окружного адміністративного суду.

У вівторок, 9 жовтня, о 15:30 біля будівлі Окружного адміністративного суду Києва на вулиці Велика Васильківська, 81а пройде акція за цирк без тварин. Про це повідомляється на сторінці заходу в Facebook.

В цей день суд розглядатиме справу за позовом приватного підприємства «Продюсерський центр” Гастролі в Україні “» до КМДА про скасування рішення столичної влади про заборону розміщення  пересувних цирків- шапіто з тваринами на території Києва. За словами організаторів акції, приватна компанія, яка подала позов представляє інтереси цирку «Кобзов».

«У публічному полі” Кобзов “відбілює імідж і заявляє про відхід від використання тварин в своєму цирку, тому що змушений зменшити їх залучення в шоу. У той же час юристи “Кобзова” намагаються скасувати рішення про локальні заборони в різних містах. Зараз садистські шапіто Кобзова хочуть повернутися до Києва », – розповіли організатори.

Жителів столиці закликали приєднатися до акції за цирк без тварин. Вона відбудеться у вівторок, 9 жовтня, о 15:30 за адресою: вулиця Велика Васильківська, 81а.