У столиці помітили папугу, що зимує в парку

282
папуга

Птах цілком добре переживає зиму.

Екзотичного птаха, який непогано себе почуває взимку серед місцевих ворон і голубів, зауважив в Подільському районі журналіст Вахтанг Кіпіані. Фото папуги він опублікував на своїй сторінці в Facebook.

«Цей папуга Крамера всю зиму живе вільно на вулиці в столичному районі Виноградар. Відчуває себе непогано, освоївся серед місцевих голубів, граків, галок і ворон. Є у нього і їжа, і місце проживання – під дахом одного з будинків. Ці крикливі зелені папуги прекрасно прижилися в Лондоні, Брюсселі та інших європейських містах. Зараз вони почали вже заселяти Польщу. Отже, незабаром вони можуть стати звичним видом і нашої орнітофауни, »- написав Вахтанг Кіпіані.

Як повідомляють мешканці житлового масиву Виноградар, зелений папуга з’явився на проспекті Свободи ще восени минулого року. Користувачі Facebook розповідають, що навіть бачили господиню птиці, яка ходила за втікачем з кліткою, благаючи того повернутися додому, але марно. Норовливому папузі сподобалося жити на свободі.

До речі, зелені папуги вже багато років є частиною дикої фауни багатьох німецьких міст. Колись їх предки втекли з зоопарків і приватних квартир і відмінно пристосувалися до умов життя і клімату. Однак, не всі в Німеччині в захваті від такого екзотичного сусідства.

Деякі фахівці заявляють про необхідність вилучення папуг з екосистеми, стверджуючи, що вони створюють конкуренцію місцевим птахам і несуть загрозу для сільського господарства.