У столиці може з’явитися сквер імені Кузьми Скрябіна

579
Кузьма Скрябін

Голосування за привласнення скверу імені музиканта буде проходити на сайті міської адміністрації.

У житловому масиві Виноградар, на проспекті Василя Порика, може з’явитися сквер імені Кузьми Скрябіна. Про це повідомляють «Факти».

 Комісія з питань найменувань Київради підтримала ініціативу місцевих жителів назвати безіменний сквер ім’ям відомого музиканта. Фанати співака зібрали 2000 підписів жителів Виноградаря, дружина Скрябіна також дала згоду на те, щоб сквер носив його ім’я. Основним аргументом для людей, які проживають недалеко від скверу, є той факт, що співак і його сім’я жили поруч-на масиві Виноградар. Місцеві жителі часто спілкувалися зі Скрябіним.

«Сквер, існуючий в нинішньому вигляді з 2015 року, не мав назви, так це було і не важливо, поки його приводили в порядок. А тепер нам є чим пишатися: територія, на якій жителі відпочивають разом з дітьми, упорядкована. Прийшов час дати ім’я скверу, і жителі масиву зробили свій вибір », – сказав депутат Київради Олексій Окопний, що просуває цю ініціативу.

Тепер слово залишилося за іншими киянами. Для того, щоб привласнити ім’я Кузьми Скрябіна скверу, необхідно провести громадські обговорення. Для голосування відводиться два місяці, і воно буде проходити на сайті КМДА. Друга назва скверу, яке пропонується на розгляд, – «Виноградар».

Раніше повідомлялося, що біля російського посольства в Києві з’явиться сквер імені Бориса Нємцова.