Неділя, 5 лютого

У столичному військовому госпіталі потрібна допомога пораненим бійцям ООС (фото)

Бійцям потрібна донорська кров.

В Головний військовий клінічний госпіталь Міністерства оборони прибув новий борт з важкопораненими бійцями ООС. Про це повідомила волонтер Наталя Юсупова на своїй сторінці в Facebook.

«У Києві новий борт з пораненими, підтримайте наших воїнів! Ситуація загострюється, наші позиції кожен день сепаратисти обстрілюють все сильніше і сильніше. Загиблі і фактично щодня є поранені. У зв’язку з ОП я не можу писати, звідки борт і скільки людина », – написала Наталя.

В даний час пораненим бійцям терміново потрібна донорська кров. Її можна здати в Центрі крові, розташованому на території госпіталю за адресою: вулиця Госпітальна, 18. Кров беруть з понеділка по четвер, з 9:00 до 12:00. При собі необхідно мати паспорт.

З медикаментів необхідні дексалгін і кетанов в ампулах. З продуктів – соки, йогурти питні, ковбаса, сир, каву розчинну, чай, солодке, фрукти. З одягу бійцям необхідні теплі куртки, спортивні костюми, футболки, шапки.

Також волонтери допомагають бійцям, які проходять лікування в інших лікарнях. З усіх питань можна звертатися до Наталії за телефоном: (067) 309 88 99.

Номер карти для допомоги пораненим бійцям ООС: 4176 4900 0009 0459 Ветвицька (Юсупова).

 

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.
ТЕГИ: