У столичному ТЦ шахраї крадуть гроші з карток за допомогою «накладок» на банкомати (відео)

596

Постраждала одразу ж звернулася в поліцію.

У ТЦ «Глобус» на Майдані Незалежності, 1 шахраї встановлюють «накладки» на банкомати і крадуть гроші з карток. Про це повідомляє «Інформатор».

Неприємний інцидент стався в неділю, 2 грудня, з дівчиною Марією. За її словами, вона прийшла до банкомату Euronet, щоб зняти 900 грн. Однак коли справа дійшла до видачі коштів, банкомат не видав купюри, а на екрані з’явилося повідомлення про те, що апарат не працює.

Дівчина звернулася за допомогою до охоронця торгового центру. Коли вони повернулися до банкомату, виявилося, що він знову в робочому стані, але змінився вигляд відділення для видачі купюр. У цей момент стало ясно, що на банкомат встановлена «накладка», яку шахраї використовують для викрадення коштів з карт. Постраждала зафіксувала пригоду, звернулася в поліцію, а також подзвонила в банк, якому належить банкомат, і в банк, якому належить карта.

Прибулі на місце правоохоронці взяли свідчення у дівчини і зафіксували факт того, що сталося. Карту постраждалої довелося заблокувати. Подробиці події повинно встановити слідство.

 

Щоб уникнути подібних ситуацій, перед зняттям готівки рекомендується уважно вивчити зовнішній вигляд банкомату. Якщо ж неприємність сталася, ні в якому разі не можна відходити від банкомату – саме цим скористаються шахраї і викрадуть кошти. Необхідно одразу ж зв’язатись з банком, якому належить пристрій, і повідомити про те, що трапилося в поліцію.