У столичному метро з’являться нові види проїзних

1075

У метро Києва з’являться три нових види проїзних.

Через подорожчання проїзду в громадському транспорті в столичному метро з’являться три нових види проїзних. Про це повідомляє прес-служба КМДА.

В київському метро вводяться нові проїзні квитки, які будуть використовуватися з моменту активації: 10 поїздок на п’ять календарних днів – по 75 грн, 14 поїздок на сім днів за 104 грн і 30 поїздок на 15 днів за 210 грн. Відзначається, що нововведення в основному стосується туристів і гостей міста.

Система проїзних на місяць збережеться, а також збережуться і всі старі знижки при поповненні безконтактних карт. При поповненні карти одноразово на 50 поїздок вартість однієї поїздки складе 6,5 грн. Проїзний квиток в метро на 46 поїздок буде коштувати 290 грн, на 62 поїздки – 390 грн, без обмежень кількості поїздок – 610 грн. Термін дії такого проїзного складає один календарний місяць.

Вартість проїзного на місяць в наземному громадському транспорті без обмеження поїздок буде коштувати 390 грн; на два види транспорту (наземний + метро на 46 поїздок) – 570 грн; на два види транспорту (наземний + метро на 62 поїздки) – 670 грн. Вартість разового квитка на проїзд в міській електричці становитиме 8 грн.

«Така цінова політика передбачає, що кияни, які постійно користуються міським пасажирським транспортом, матимуть вигоду від покупки багаторазових проїзних квитків. Міська влада зараз впроваджує таку систему знижок, яка вигідна постійним пасажирам », – зазначив радник першого заступника голови КМДА з питань цінової політики Василь Яструбинський.