Понеділок, 25 вересня

У російського дизайнера-путініста Артемія Лебедєва конфіскували київську нерухомість

Вищий антикорупційний суд України схвалив позов Міністерства юстиції щодо конфіскації на користь держави двох квартир у Києві, які належали російському дизайнеру Артемію Лебедєву, повідомила директор департаменту санкційної політики Мін’юсту Інна Богатих.

Так, за її інформацією, в Лебедєва відібрали квартири на вул. Ярославів Вал площею 138 кв. м та на вул. Саксаганського площе 193 кв. м.

Перша квартира була записана безпосередньо на Лебедєва, а от іншу він встиг до війни переписати на свого товариша, зазначають українські мас-медіа.

Артемій Лебедєв — популярний в Росії та Україні дизайнер і блогер. Після 2014 року став підтримувати політику Кремля. Прихильник Путіна. З 2017 року йому заборонений в’їзд в Україну.

Торік в червні він відвідав захоплену росіянами Запорізьку АЕС, про що потім зробив відеосюжет «ДНР та Україна. 48 годин челендж».

З січня 2022 року Лебедєв перебуває під українськими санкціями. В березні 2023 року СБУ звинуватила росіянина у виправданні війни якраз через згаданий вище репортаж із Запорізької АЕС.

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.