Четвер, 28 вересня

У «Київводоканалі» проводять обшуки

У «Київводоканал» прийшли з обшуками слідчі Головного управління Нацполіції.

За повідомленням самого комунального підприємства, обшуки стосуються досудового розслідування щодо закупівель, проведених «Київводоканалом» за нібито завищеними цінами. Санкцію на обшуки дав Голосіївський районний суд м. Києва.

У «Київводоканалі» наголосили, що всі закупівлі проводять за процедурою відкритих торгів у системі Prozorro у встановленому законом порядку і їх регулярно моніторить Державна аудиторська служба, від якої наразі жодних зауважень не надходило.

«Київводоканал та майже 7 тисяч його працівників щодня попри небезпеку війни виконують свою роботу, забезпечуючи киян життєво необхідними послугами. Необгрунтовані підозри, обвинувачення та обшуки, відволікають працівників критичної інфраструктури від їх прямих обов’язків та створюють психологічний тиск. Це може напряму вплинути на роботу підприємства та на стабільність водопостачання міста. Працівники Київводоканалу розраховують на об’єктивне та неупереджене розслідування, а не чергову спробу дискредитувати міське підприємство», — заявили у «Київводоканалі».

Читайте також:

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.