У київському супермаркеті на день відмовляться від пластику

377

Вперше в одному з супермаркетів столиці пройде акція «Атака на пластик», під час якої в супермаркеті на день відмовляться від пластику.

У п’ятницю, 27 липня з 18:00 в супермаркеті «Сільпо», усі товари будуть переупаковувати з пластикової упаковки в екологічну.

Про це повідомляється на сторінці заходу в Facebook.

Акція під назвою «Атака на пластик» пройде в супермаркеті, розташованому в ТРЦ «Гулівер». Дана ініціатива повинна привернути увагу людей до проблеми перенасичення пластиком.

«Мова йде не тільки про те, щоб навчитися його переробляти і знищувати, а щоб використовувати свідомо і не виробляти зайвого. Для цього потрібно впроваджувати нові закони, “прив’язувати” пластикові товари до підприємств, які їх виготовляють, створити мережу сортувальних пунктів і заводів по переробці, і найважливіше – спонукати людей до зменшення використання пластику в побуті », – зазначили організатори.

Для участі в заході необхідно захопити з дому контейнери, паперові пакети, скляні пляшки і відправитися за покупками в «Сільпо» після шостої вечора. Сплативши покупки можна буде переупакувати свій товар у спеціально відведеному місці і залишити пластик в колясці супермаркету.