Субота, 23 вересня

У київському парку спіймали ґвалтівника собак

Шокуючий інцидент трапився в парку Партизанської слави. Там за сексуальне насильство над собакою нещодавно затримали 19-річного Олександра Р., мешканця Макарова, пишуть «Факти».

Свідки не лише зафіксували зізнання злочинця, але й не допустили самосуду над ним обурених перехожих. Зоозахисники з громадської організації URSA негайно повідомили про цей жахливий вчинок поліцію Дарницького району, яка, за словами активістів, спочатку не помітила складу злочину. Відтак юрист URSA подав скаргу до суду, оскаржуючи бездіяльність правоохоронних органів.

Водночас з’ясувалося, що у Макарові місцеві зоозахисники кілька років помічали підозрілу діяльність Олександра. Він часто брав собак із притулків та у волонтерів, але невдовзі тварини таємничим чином зникали. Тож у поліцію подали ще одну скаргу, і цього разу результативно. Як повідомляє відділ комунікації головного управління поліції м. Києва, слідчі опитали заявника та свідків, встановивши, що молодик вчинив насильство над твариною. За фактом жорстокого поводження з тваринами відкрито кримінальне провадження, за яке передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк від одного до трьох років або позбавлення волі на строк до трьох років з конфіскацією тварини. Крім того, правоохоронці перевіряють інформацію про «протиправні дії» зловмисника в Макарові.

Проте надії на засудження ґвалтівника собак мало. За даними джерел «Фактів», у Макарові уже відпрацьовували інформацію щодо Олександра, але через «особливості психічного розвитку» справа не просунулася.

Викликає питання, чому справу кваліфікували саме як жорстоке поводження з тваринами, а не «жорстокого поводження… спрямованого на задоволення статевої пристрасті», за що передбачене суворіше покарання. У поліції відповідають, що не мають належних доказів цього, а зізнання хлопця на камеру, зважаючи на його психічний стан, не вважаються допустимим доказом.

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.