У київському метро встановлять табло зі зворотним відліком

298

Депутати Київради повернулися до розгляду петиції, яку раніше відхилили.

На всіх станціях київського метро планують встановити нові інформаційні табло, які будуть відраховувати час до прибуття наступного поїзда. Відповідний проект рішення був зареєстрований 3 серпня.

Так, згідно з документом, роботи з підготовки та встановлення табло зі зворотнім відліком доручаються «Київському метрополітену». Зробити це комунальне підприємство має до 31 грудня 2019 року. Нові інформаційні табло будуть розміщуватися на станціях над тунелями з боку прибуття поїзда.

У пояснювальній записці до документа йдеться, що установка табло зі зворотнім відліком до прибуття поїзда обумовлена ​​тим, що пасажири підземки повинні отримувати актуальну інформацію про час очікування поїзда.

Відзначається, що кияни не раз зверталися до чиновників з проханням встановити в метро табло зі зворотним відліком. Наприклад, електронна петиція від 18 листопада 2015 року набрала необхідну кількість голосів, однак була відхилена комісією з питань транспорту через дорожнечу проекту. Так, харківське підприємство запросило за заміну табло в столичній підземці 140 млн грн, а київське – 11 млн грн.

Зараз же депутати вирішили повернутися до цього питання, так як в міському бюджеті за останні два роки накопичилося більш ніж достатньо коштів для фінансування проекту.