Понеділок, 6 лютого

У Київській області не будуть послаблювати карантин

Від 22 травня в Україні стартує другий етап послаблення карантинних обмежень. У Київській області через несприятливу протиепідемічну ситуацію до другого етапу послаблення карантину переходити поки не будуть, пише ТСН

Як повідомляє пресслужба Київської облдержадміністрації, таке рішення ухвалила регіональна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій через те, що у регіоні загальна кількість нових випадків COVID-19 за останні 7 днів на 100 тис. населення (інцидентність) перевищує встановлений показник, а саме: становить 13,9 особи на 100 тис населення при нормі менше ніж 12 осіб на 100 тис.

“Через те, що один із необхідних чинників (а саме – інцидентність) перевищує встановлений показник, регіональна комісія з ТЕБ та НС не має права ухвалити рішення щодо послаблення протиепідемічних заходів. Одночасно повідомляємо, що Київська облдержадміністрація моніторить протиепідемічну ситуацію щоденно. В разі її покращення, рішення про послаблення протиепідемічних заходів буде прийнято негайно”, – йдеться у повідомленні.

Також зазначається, що ще два показники, які враховується при розгляді питання про послаблення карантину в Київській області перебувають у нормі. Мова йде про завантаженість ліжок у закладах охорони здоров’я та про середню кількість ПЛР-тестувань. Так, по завантаженості лікарень показник має не перевищувати 50%, у Київській області він складає усього 8,9%. Кількість тестувань становить 19,2 на 100 тис. населення при потрібних понад 12 на 100 тис. 

ЗА ЯКИХ УМОВ БУДЕ ЗНЯТО КАРАНТИННІ ОБМЕЖЕННЯ У КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ 20 травня 2020 року Кабінет Міністрів України ухвалив…

Gepostet von Київська обласна державна адміністрація am Donnerstag, 21. Mai 2020

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.