Субота, 23 вересня

У Києві знову почали ремонтувати дороги: список адрес

Зараз роботи ведуться на вулицях Теліги, Володимирській, Тичини, сім’ї Кульженко. Дорожники знімають старе асфальтне покриття і укладають нове, облаштовують тротуари, прокладають зливостоки.

Підготовчі роботи ведуться і на двох транспортних розв’язках: на перетині пр-ту Комарова і бульвару Вацлава Гавела і на перетині пр-ту Леся Курбаса і вулиць Гната Юри та Покотило. Продовжили капремонт і на Набережному шосе – на ділянці від Поштової площі до мосту Метро. Цей об’єкт є перехідним з 2017 року.

У минулому році дорожники відремонтували проїжджу частину від моста Метро до Поштової площі. Повністю закінчити ділянку на Набережному шосе в мерії обіцяють до Дня Незалежності, а вартість всіх робіт обійдеться в 138 млн грн.

У планах “Київавтодору” провести ремонт на бульварі Вернадського, проспектах Бандери і академіка Палладіна, вулицях Заболотного, Ярославовому Валу, Леонтовича, Назаровськый.

Раніше ми писали, що в столиці з настанням тепла продовжують ремонтувати дороги. Як повідомили в “Київавтодорі”, в цьому році приведуть в порядок ті об’єкти, на які в 2017-му найбільше скаржилися кияни. Серед них – вулиці Теліги, Академіка Вернадського, Алма-Атинська, Палладіна, Заболотного, Довженко, проспекти Степана Бандери, Броварський і Павла Тичини.

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.