Субота, 23 вересня

У Києві знову дорожчають маршрутки

Перевізники обіцяють, що понад сім гривень проїзд поки не дорожчатиме

У столиці – нова хвиля подорожчання проїзду в маршрутках. Вчора на гривню подорожчав проїзд в маршрутках №№569 і 455 – до 6 і 7 гривень. Подорожчання перевізники пояснюють зростанням цін на паливо і збільшеним курсом долара.

“Нам потрібно закуповувати запчастини, а вони всі прив’язані до курсу долара. Паливо дорожчає щодня”, – пояснюють перевізники.

Якщо паливо продовжить дорожчати, то деякі перевізники прогнозують ще одну хвилю подорожчання на одну гривню.

У мерії кажуть, що частина перевізників підняли ціни ще до Нового року. 

“Тепер і решта піднімають тариф. Вони обіцяють, що понад сім гривень проїзд у маршрутках поки не дорожатиме”, – говорять в КМДА. 

Раніше ми писали про те, що в Києві в маршрутному автобусі, який ходить за маршрутом №599 (вул. Митрополита Андрія Шептицького – ст. м. “Харківська”) з’явилися оголошення про подорожчання проїзду. Повідомляється, що з 23 грудня ціна проїзду в цих маршрутках становитиме сім гривень в зв’язку зі зростанням цін на пальне і запчастини.

Нагадаємо, проїзд у маршрутках Києва найближчим часом може подорожчати до 8-9 гривень з 5-6 через подорожчання палива. Про це заявив член Асоціації перевізників Києва Юрій Артеменко. За його словами, їм або доведеться піднімати вартість, або закриватися. Ціна літра дизпалива з початку осені збільшилася на 14,6% – до 26 грн.

Також ми повідомляли, що Київська міська державна адміністрація констатує незаконність роботи 40% маршрутних таксі в столиці. Про це йдеться в результатах аудиту ефективності оцінки функціонування в Департаменті транспортної інфраструктури системи внутрішнього контролю процесу “Проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування”.

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.