Вівторок, 28 березня

У Києві замінять всі зупинки транспорту (фото)

У найближчі два роки в Києві замінять всі зупинки громадського транспорту і встановлять на їх місці більш сучасні зупинкові комплекси.

У найближчі два роки в столиці планують замінити всі зупинки громадського транспорту і встановити на їх місці сучасні зупинкові комплекси.

Про це повідомляє «Сегодня».

Близько 900 нових зупинок планують облаштувати в Києві в найближчі два роки. Облаштовувати зупинкові комплекси будуть за кошти інвестора, який і буде зобов’язаний підтримувати зупинний комплекс в належному стані та усувати всі поломки за свій рахунок.

«Було проведено конкурс і визначено переможця, який облаштує близько 500 комплексів. Також буде проведено ще один конкурс – на установку більше 300 таких об’єктів », – розповів виданню Дмитро Білоцерківець.

Повідомляється, що до кінця цього року в Києві з’явиться тридцять скляних павільйонів очікування. Вони будуть складатися з накриття і лавки, без торгової точки. Павільйони обійдуться місту майже 6 млн грн.

У кожній конструкції облаштують «кишеню» для схем маршруту транспорту і облаштують освітлення. Гарантія на металеві складові – не менше 5 років.

Скляні стіни і дах, то вони повинні бути з міцного загартованого скла, щоб захистити зупинки від вандалів.

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.