У Києві з’являться окремі платіжки за вивезення сміття

245

Киянам варто очікувати окремих платіжок за вивезення сміття. Київрада прийняла рішення вивести цю послугу окремо з тарифу за утримання будинків і прибудинкової території.

“Люди отримають ще одну платіжку. Відповідно, на цю суму зменшиться і платіжка за” комуналку “. Раніше тариф за вивезення сміття розраховувався з одного квадратного метра, але це не зовсім правильно. Адже сміття виробляють не метри, а люди. У місті багато випадків , коли прописана одна людина, а в квартирі їх проживає п’ятеро або семеро … Тому методика вартості послуг, яку розробили в Кабміні, буде розрахована на одну людину і буде залежати від кількості мешканців зареєстрованих в квартирі “, – пояснює Юлія Грамотна, радник заступника голови КМДА Петра Пантелєєва.

За її словами, поки тарифи на вивезення сміття істотно не зміняться: “Як тільки у нас будуть на руках конкретні розрахунки для будинків, ми зможемо озвучити чіткі тарифи. На цьому тижні ми проведемо нараду з ГІОЦ і операторами ринку. На платіжки слід очікувати через кілька місяців “.