Середа, 27 вересня

У Києві встановили пілотне мобільне укриття. Як воно виглядає

Київська міська військова адміністрація, голові якої Сергієві Попку уряд висловив догану через стан укриттів у столиці, продемонструвала мобільне модульне укриття, яке в якості пілотного уже встановлено в Києві.

«Ми розглядаємо питання встановлення укриттів модульного типу в столиці. Такі споруди цивільного захисту важливі для місць, де немає укриттів або де значна відстань до споруд цивільного захисту. Досвід показав, що під час ракетних загроз час, за який людина може дістатися до безпечного місця, дуже важливий. Після детального вивчення усіх споруд даного типу, буде прийняте рішення де саме і якої модифікації споруди потрібно встановити в Києві», — прокоментував Сергій Попко.

Встановлене укриття, фото якого зовні і зсередини КМВА розмістила в своєму Телеграмі, виготовлене з, як вказано, високоякісного бетону. Воно здатне захистити від вибухової хвилі та осколкового ураження. Вміщує один модуль до 20 осіб. За потреби укриття може складатись з кількох модулів, які збираються докупи, як конструктор.

Всередині мобільне укриття обладнане лавочками, засобами пожежогасіння, водою та медичними наборами для надання першої допомоги.

В КМВА зазначили, що встановлюються подібні укриття досить швидко.

Як повідомляв TopKyiv, Київ виділив 300 млн грн на придбання наземних модульних бетонних укриттів. На першому етапі столиця, за словами мера Віталія Кличка, має намір придбати і встановити 200-250 таких укриттів.

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.