Вівторок, 28 березня

У Києві водія оштрафували за онлайн-страхування

У Києві поліцейські оштрафували водія за те, що він пред’явив їм страховий поліс в онлайн, а не паперовій формі.

З лютого 2087 в Україні можна оформити страховий поліс ОСЦПВ в онлайні і показувати прямо на смартфоні. Однак поліцейські, перевіряючі документи водіїв на дорогах, можуть не визнати таку страховку справжньою, пише AIN.UA.

З незнанням правоохоронцями законодавчих змін зіткнувся водій Максим, який отримав страховку за допомогою онлайн-сервісу Autoua.net. Згідно з розпорядженням Нацкомфінпослуг від 31.08.2017 № 3631. така форма ОСЦПВ є повністю легітимною, але поліцейський, який перевіряв документи Максима, не повірив у це.

Також правоохоронці не змогли знайти номер страхового поліса Максима в своїй базі. На пропозицію водія перевірити документ у відкритій базі Моторного (транспортного) страхового бюро (МТСБ), де зберігаються всі “автоцивілки”, правоохоронці відмовили і оформили протокол про адміністративне правопорушення.

Повідомляється також, що в базі МТСБ було зазначено, що поліс дійсний.

“Ми попереджали клієнтів, що за межами обласних центрів правоохоронці можуть ще не знати про нововведення, але не були готові до того, що київська поліція теж ще не в курсі”, – повідомили в Autoua.net.

Водій збирається оскаржити дії некомпетентних правоохоронців у судовому порядку.

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.