У Києві відкриють музей сексу (фото)

1447
Sex. Ed. Museum - Kyiv

Він буде носити не розважальний, а освітній характер.

У столиці навесні відкриється музей сексу SexEdMuseum. Про це повідомили його організатори на сторінці майбутнього музею Sex. Ed. Museum – Kyiv в Facebook.

Одна з організаторів музею, Юліана Толкачова, розповіла, що ідея його створення прийшла три роки тому. В першу чергу майбутній музей буде пізнавальним і освітнім. Його мета – просвітництво українського суспільства про сексуальну культуру і фізіологію.

 Sex. Ed. Museum - Kyiv

«Вивчаючи досвід іноземних закладів, ми звернули увагу, що більшість з них носять розважально-епатажний характер, найчастіше викликаючий, що межує з вульгарністю. У той же час, займаючись сексологією, психологією і просвітою, ми постійно стикалися з катастрофічно низьким рівнем сексуальної культури в українському суспільстві.

 Sex. Ed. Museum - Kyiv

Люди часто не знають навіть власної фізіології, а теми сексу або табуйовані, або вважаються “незручними”. Чи варто взагалі згадувати, що люди масово вчаться займатися сексом по “фільмах для дорослих”, які неймовірно далекі від реальності! На консультаціях доводиться розповідати елементарні речі. Саме тому нам захотілося, щоб в Києві був освітній музей сексу », – розповіла Юліана Толкачова.

 Sex. Ed. Museum - Kyiv

Музей сексу SexEdMuseum буде працювати на постійній основі і буде відкритий для всіх жителів столиці і гостей міста.

 Sex. Ed. Museum - Kyiv

До Дня святого Валентина, 14 лютого, в Києві відкриється тематичне кафе SexEdCoffee з галереєю еротичного живопису.