Четвер, 28 вересня

У Києві відкрився готель для занять сексом (фото)

У ньому є сім кімнат для любовних утіх в різних стилях.

У Києві відкрився перший в Україні готель, призначений для занять сексом і втілення в життя своїх еротичних фантазій. 

В готелі Cherry Twins сім тематичних кімнат, оформлених в різних стилях і обладнаних спеціальними меблями, еротичними іграшками та іншою атрибутикою: «Мавританський гарем», «Королівська фантазія», «Шкільний клас», «Кабінет лікаря», «Домінація», «Кімната тортур »і« Готика ». У кожній кімнаті є тривожна кнопка для виклику охорони в разі виникнення непередбаченої ситуації.

У Києві відкрився готель для занять сексом (фото)

З аксесуарів – батоги, хлисти, наручники, ланцюги та мотузки. Все це служить для створення потрібної атмосфери або збудження партнера. Після використання все це ретельно стерилізується.

В готелі підкреслюють, що не пропонують жодних додаткових послуг, крім як спеціально обладнаних кімнат і аксесуарів для любовних утіх.

За словами засновника готелю, українцям просто необхідно розкомплексовуватись і вносити різноманітність в особисте життя. Особливо це стосується сімейних пар, адже Україна посідає високе місце в Європі за кількістю розлучень.

У Києві відкрився готель для занять сексом (фото)

Готель Cherry Twins розташувався в тихому спальному районі за Нивками на вулиці Салютній. Поруч немає дитячих садків та шкіл, церков. Тому гості можуть не переживати, що їх любовні вигуки будуть почуті.

У Києві відкрився готель для занять сексом (фото)

Додамо, що потрапити в готель можуть тільки ті, кому вже виповнилося 21 рік. Також сюди не пускають відвідувачів в стані алкогольного або наркотичного сп’яніння.

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.