У Києві відбудеться жіночий велопарад

161

Столичними вулицями проїде жіночий велопарад.

У суботу, 14 липня, в Києві відбудеться жіночий велопарад. Про це повідомляється на сторінці заходу в Facebook.

Колона велосипедисток стартує о 15:00 від Національної опери України. Завершиться жіночий велопарад пікніком на Пейзажній алеї. На старті і фініші для дівчат зіграють джазові музиканти.

Організатори наголошують на тому, що учасниці велопараду їздитимуть по місту в повсякденному одязі. Тим самим вони хочуть не тільки ввести моду на пересування на велосипеді по Києву, але і показати, що двоколісним транспортом зручно користуватися в будь-якій ситуації, чи їдете ви на роботу в діловому костюмі або ж на зустріч з друзями, в театр або на побачення в сукні.

«Зазвичай, коли мова йде про київських велосипедистів, стереотипним є уявлення про хлопців в велоформі або спортивному одязі, жінок серед них до сих пір дуже мало. За результатами підрахунку Асоціації велосипедистів Києва, серед київських велосипедистів жінки становлять не більше 12-20%. Велопарад дівчат дає можливість розірвати наявні шаблони і довести, що ваш стиль одягу визначаєте саме ви, а не ваш велосипед! »- кажуть організатори параду.

Маршрути:

Light – 5-6 км – полегшений маршрут для новеньких і тих, хто хоче більш спокійного темпу;
Hard – 10 км – темп швидше для більш досвідчених велосипедисток.

Збір учасниць запланований на 15:00 на площі біля Національної опери (вул. Володимирська, 50). Старт – о 16:00. Фініш – близько 17:00 на Пейзажній алеї.