Середа, 27 вересня

У Києві триває «Книжковий арсенал»

22 – 25 червня у Києві проходить ХІ Міжнародний фестиваль «Книжковий арсенал».

Його програмою передбачено більше 100 подій і 7 виставкових проектів. Тематичний фокус фестивалю цьогоріч має назву «Коли усе має значення».

«Підготовка цього фестивалю відбувалась в складні часи блекаутів, бомбардувань, авіанальотів. Ми вчилися розрізняти звуки дронів, різні типи ракет, якими нас обстрілювали. Водночас ми продовжували робити свою справу», — розповіла директорка фестивалю Юлія Козловець.

На відкритті «Книжкового арсеналу» побували президент Володимир Зеленський та перша леді Олена Зеленська. «Разом відвідали сьогодні «Книжковий арсенал». Перший день найбільшої книжкової події країни — країни, де прямо зараз іде жорстока війна. І прямо зараз тисячі людей прийшли на мистецький фестиваль, аби підтримати видавців та авторів, а отже, свою культуру та свою ідентичність. За цю країну ми боремося: країну, у чиєму арсеналі книга – як зброя й водночас як найбільша цінність. Таку країну не переможе ніхто», — написав президент у себе в Telegram.

Президентське подружжя придбало на фестивалі з десяток книжок, в тому числі «Теорію змов. Як (не) стати конспірологом» Максима Яковлєва, «Позивний для Йова. Хроніки вторгнення» Олександра Михеда та комікс «Дюна. Дім Атрідів. Книга 1» Браяна Герберта та Кевіна Дж. Андерсона. Останню книжку — для дітей.

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.