Четвер, 21 вересня

У Києві та Одесі викрили мережу підпільних покер-клубів

У Києві та Одесі під виглядом «Клубу спортивного покеру» діяла мережа підпільних покер-клубів, де відбувалась гра на гроші. Детективи Бюро економічної безпеки викрили її і припинили незаконну діяльність.

За повідомленням прес-служби БЕБ, незаконна діяльність прикривалась документами дозвільного характеру, виданими громадською організацією, яка має відношення до спортивного покеру.

«Кеш-гра у покері це формат, в якому гравці за реальні гроші грають один проти одного. У цьому форматі гри гравці купують фішки, ціна яких відповідає вартості реальних грошей. Також немає фіксованого часу тривалості гри, і гравці можуть входити або виходити зі столу у будь-який момент, поки є вільні місця. Це відрізняється від турнірного покеру, де вартість фішок не відповідає реальній вартості грошей, і гравці конкурують за призовий фонд», – пояснили у БЕБ.

При цьому адміністрація закладу, додали в БЕБ, отримувала комісію з кожної ставки гравців.

Бюро провело п’ять обшуків за адресами розміщення покерних клубів та фактичного проживання фігурантів кримінального провадження.

В ході обшуків було вилучено готівки орієнтовно на суму, еквівалентну 4 млн грн, чорнову бухгалтерію, підрахунки доходу від кеш-гри з кожного столу, комп’ютерну техніку, банківські картки, мобільні телефони та 40 столів для гри у покер, гральні карти та фішки для гри в покер. Орієнтовна загальна вартість вилученого становить понад 16 млн грн.

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.