п`ятниця, 8 грудня

У Києві скульптор порівняв військових зі статевим органом: скандал отримав гучне продовження

У Києві в Національній академії образотворчих мистецтв (НАОМА) спалахнув скандал через інсталяцію одного зі студентів — Спартака Хачанова — під назвою “Парад членів”, у якій військові зображені у вигляді чоловічих статевих органів.

Пише Обозреватель

Його творіння було виставлене в холі академії 19 січня. Сам студент, переселенець із Донецької області, назвав свою роботу антивоєнною, повідомляє “Buro 24/7”. 

При цьому Хачанов заперечує, що зображав саме українських військових: “Вже написали багато: військовий, антивоєнний, путінський, проукраїнський — кліше поставили. Там що, конкретика має бути — російські чи українські прапори? Можу точно сказати, що я не знущався з української армії, як мені сказали. Це маячня”.

Саму інсталяцію просто у холі навчального закладу знищили двоє викладачів. Один із них — ветеран АТО/ООС Володимир Харченко, пишуть “Новости Донбасса”.

Після цього інциденту НАОМА відвідали представники праворадикальної організації “С14”. Один із її учасників Сергій Бондар на своїй сторінці у Facebook виклав фото з академії на підтвердження присутності і назвав Хачанова “в*тником”.

В результаті скульптора-початківця відрахували з академії.

Спартак Хачанов родом із Баку, але виріс у Донецькій області. Закінчив Харківське художнє училище і вступив до НАОМА. У своїх роботах використовує дерево, кераміку, метал і камінь.

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.