Неділя, 3 грудня

У Києві скасували тариф на обслуговування будинків

Замість нього за цю послугу введена оплата за договором з керуючою компанією.

У столиці перестало діяти таке поняття, як тариф на обслуговування будинків. Тепер за надання цієї послуги введена плата, яка вказана в договорі між мешканцями будинку та виконавцем. Про це повідомляє прес-служба КМДА з посиланням на заступника голови КМДА Петра Пантелєєва.

За словами чиновника, договори з обслуговуючими компаніями будуть діяти, поки не будуть укладені відповідні договори на послугу з управління багатоквартирним будинком.

«Вартість послуг з утримання будинків і прибудинкових територій становить 5-6 гривень за один квадратний метр і множиться на площу квартири. Ця ціна враховує необхідні витрати компаній, і вона істотно нижче в порівнянні з більшістю цін комерційних підприємств », – розповів Пантелєєв.

При цьому він зауважив, що якість послуг не залежить від форми власності підприємства. Якщо рівень сервісу мешканців не влаштовує, вони можуть зібратися і вибрати нову керуючу компанію.

“Люди можуть вибрати перелік послуг, які повинні входити в квартплату. Але цей процес, на мій погляд, не повинен бути примусовим або проходити в умовах якихось дедлайнів, – сказав Петро Пантелєєв.

Заступник голови КМДА зазначив, що якщо мешканці не виберуть керуючу компанію, комунальні підприємства не перестануть обслуговувати їхні будинки.

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.