Понеділок, 25 вересня

У Києві школярі зламали хребет однокласника (відео)

Учні столичного ліцею зламали хребет своєму однокласнику Максиму Черникову, а відео побиття опублікували в Viber.

Про це повідомляється в сюжеті ТСН.

Максим перейшов вчитися в Київський ліцей податкової та рекламної справи №21 восени 2017 року і став жертвою буллінгу з боку однокласників. За словами хлопчика, над ним неодноразово знущалися, а 7 грудня 2017 року побили в шкільному коридорі і пошкодили хребет.

«Відбирали сумку, били, штовхалися, брали рюкзаки і перекладали речі. Після цього я побіг на другий поверх. Але вони там мене знайшли і побігли. Некрішевіч мене вдарив по плечу, я захищався, щоб вони мені в голову не потрапили. Некрішевіч сказав дітям, які там стояли: “Відійдіть!”, І з усієї сили вдарив мене, я відлетів і впав », – розповідає семикласник.

Після бійки хлопчика відвели в медпункт. У Максима боліло серце, і він не відчував ніг. Набряк спинного мозку та забій грудної клітки у хлопчика виявили тільки в лікарні. Через чотири дні лікарі поставили остаточний діагноз: перелом хребта. Тепер його чекають довгі роки лікування.

Адміністрація ліцею каже, що співробітники установи, що не встежили за порядком на перерві, були покарані. Однак мама Максима стверджує зворотне і як доказ приводить групу в Viber, куди колишні однокласники Максима публікують відео знущань над іншими учнями.

Директор школи називає те, що трапилося звичайним конфліктом між школярами.

Новини від "TopKyiv.info" в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/topkyiv.